Skip links

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya 3D maskot
Sosyal Medya Yönetimi

Markanız, sosyal medyada zirveye çıkıyor!

Sosyal medya, bireyler ve şirketler için giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu durum, ilgili önlemlerin ve etkili yönetimin gerekliliğini ortaya koymaktadır. Düzenli içerik paylaşımı, kriz ve müşteri yönetimi, marka bilinirliğini artırma gibi konular, kurumsal dünyada öne çıkan ana başlıklardır.

Livaport Digital & Creative, markanızın dijital dünyadaki ihtiyaçlarını ve pazarlama stratejilerini belirler. Doğru ve nitelikli hedef kitleye ulaşma ve raporlama süreçlerinde size destek olur.

Sosyal medyanın sadece paylaşım yapmaktan öte bir anlam taşıdığının bilincindeyiz. Öncelikle sizi dinler, markanızı ve hedeflerinizi anlamaya çalışırız. Marka kimliğinize uygun bir strateji geliştirir, sosyal medyada doğru stratejilerle büyümenizi sağlarız. Markanızın var olması gereken mecralarını analiz eder; stratejilere uygun olarak mecra seçimini yaparız (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin...). Sosyal medya, grafik tasarım, video tasarım ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle tüm süreçleri titizlikle yönetiriz. Planlı ve özenli bir şekilde çalışır, aylık planlarımızı sizin onayınıza sunarız. Kreatif tasarımlar ve video çalışmalarıyla sosyal medya hesaplarınıza dikkat çekeriz. Düzenli raporlama ve analizlerle durum analizi yapar, çalışmalarımızı geliştiririz. Kriz iletişimini önemser, tüm markalar için kriz yönetimi süreçlerimizi belirleriz. Hem global hem de ülke çapında ses getiren, kurumsal firmalara hizmet veriyoruz.

Başlamaya hazır mısın?

Gelin birlikte, yepyeni teknolojileri
birlikte inşa edelim!