Skip links

Yenilikçi çözümler
sunuyoruz.

dots
Kurumsal Web sitesi hizmetleri
Kurumsal Web tasarım hizmetleri
Kurumsal Web Tasarım

Sizin için tasarlandı: profesyonel web deneyimi

İnternet dünyasında rekabet, kurumsal bir internet sitesine sahip olmanın önemini vurguluyor. Bu, rakiplerinizle eşit bir yarışa girebilmenizin yanı sıra, sitenizin kalitesi sayesinde müşterilerinizle daha hızlı bir iletişim kurmanızı sağlar. Profesyonel web tasarımına sahip olmanız adına uzman ekiplerimizle birlikte çalışıyor, kurumsal sitenizi en etkili şekilde tanıtmak için özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil ihtiyaçlarınıza özel, inovatif çözümler sunuyoruz!

Mobil uygulamalar, genellikle cihazın donanım özelliklerinden faydalanarak çalışırlar, bu da mobil web siteleri ve duyarlı (responsive) sitelerden ayrı bir özelliktir. Hızlı kullanım ve push mesaj özellikleri gibi avantajlarıyla mobil uygulamalar, mobil dünyada kendine özgü bir konuma sahiptir. Ancak, mobil uygulamanın başarısı sadece yazılımın kalitesine dayanmaz; aynı zamanda mobil kullanıcı deneyimi gibi öncelikli konuların düşünülmesi de önemlidir.

Mobil yazılım, hala yeni bir alan olduğundan, geliştirici sayısı ve niteliği konusunda bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Bu nedenle, iş ortağı seçimi hayati bir öneme sahiptir. Livaport Digital & Creative olarak, taleplerinize uygun olarak Android ve iOS platformlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

dots
Mobil uygulama tasarım hizmetleri
Mobil uygulama geliştirme hizmetleri
dots
E-ticaret Yazılımı
E-ticaret danışmanlık hizmetleri
E-ticaret Projeleri

Sizin hedefiniz, tutkumuz: e-ticarette yenilikçi yolculuk!

Geleneksel pazarlama ve satış yapan şirketler, E-Ticaret ile coğrafi sınırları aşma fırsatını değerlendirebilmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, E-Ticaret yönetimi konusunda profesyonel destek alarak başarılı bir şekilde büyümelerine katkı sağlıyoruz. Livaport Digital & Creative olarak, ticaretinizi çağdaş ve modern bir seviyeye taşımayı hedefleyenler için buradayız. Bizimle sınırlarınızı aşın, dijital ticaret dünyasında başarıya ulaşın.

Web Yazılım

Dijital dönüşümde gücüne güç katmak isteyenlere yenilikçi çözümler.

Web yazılımı, günümüz dijital dünyasında kilit bir rol oynamaktadır. Bu kategori, web tabanlı uygulamaların geliştirilmesi, bakımı ve optimize edilmesine odaklanmaktadır, bu da kullanıcıların dijital deneyimini zenginleştiren çeşitli çözümler sunar.

Web yazılım dünyasının dinamikleriyle ilgili detaylı bilgiler, uzman görüşleri ve sektördeki gelişmeleri bulabilirsiniz. Web yazılımına dair daha fazla bilgi edinmek ve güncel konuları takip etmek için sormaktan çekinmeyin!

dots
iMac Ajans
Livaport yazılımevi
dots
Google SEO ve Ads çalışmaları
SEO hizmetleri
SEO Danışmanlığı

Doğru stratejiler ile internete hükmedin!

Search Engine Optimization (SEO) ile firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ve daha fazla tıklama almasını hedefleyerek, doğru tanıtım yazıları ve SEO uygulamaları sunuyoruz. Google AdWords kullanarak sitenizin ve içeriklerinizin doğru aramalarda öne çıkmasını sağlıyor ve reklamınızın etkili bir şekilde yapılmasını, internet üzerinde arama yapan herkesin firmanızı fark etmesini garanti altına alıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, akıllı ve stratejik yönetim!

Sosyal medya, bireyler ve şirketler için giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu durum, ilgili önlemlerin ve etkili yönetimin gerekliliğini ortaya koymaktadır. Düzenli içerik paylaşımı, kriz ve müşteri yönetimi, marka bilinirliğini artırma gibi konular, kurumsal dünyada öne çıkan ana başlıklardır.

Livaport Digital & Creative, markanızın dijital dünyadaki ihtiyaçlarını ve pazarlama stratejilerini belirler. Doğru ve nitelikli hedef kitleye ulaşma ve raporlama süreçlerinde size destek olur.

dots
Sosyal medya yönetimi
Sosyal medya danışmanlık
dots
kurumsal mail hizmetleri
Iphone kurumsal mail
Kurumsal Mail

Dijital varlığınızı güçlendirin, iletişimde öne çıkın

Küçük, orta ya da büyük ölçekteki işletmeniz için, web siteniz olsa da olmasa da, alan adınızı kaydedip mail hesabınıza hızlıca tanımlamanın tam zamanı. Tüm yazışmalarınızda şirketinizin prestijini yansıtan @sirketadiniz.com uzantılı kurumsal e-posta hesaplarınızı kullanarak profesyonel bir iletişim kurun. İş ortaklarınız ve müşterilerinizle, kurumsal kimliğinizi yansıtan şirket mailiniz üzerinden etkili iletişim başlatın. Henüz bir alan adınız yoksa, kurumsal e-posta hesabınızı oluştururken binlerce müsait alternatif arasından istediğiniz alan adını seçerek avantajlı fiyatlarla kaydedebilir ve ek ayar yapmadan kurumsal e-posta hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketinizin ve markanızın çevrimiçi itibarını güçlendirin.

Logo ve Kurumsal Kimlik

Güçlü marka, etkileyici tasarım: İz bırakın

Şirketinizi temsil eden ve aynı zamanda bir sembol olan logonuz, müşterilerinizin zihnindeki yerinizi belirlemenin yanı sıra kurumsal kimliğinizi açığa çıkarır. Doğru bir kurumsal logo tasarımı, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayabilir ve müşterilerinizin gözünde öne çıkan bir konuma ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kurumsal bir kimlik için doğru tanıtım stratejisi ve doğru bilgilerle oluşturulan bir kimlik, firmanızın kalitesini ve benzersizliğini vurgular.

Logo tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma sürecinde, profesyonel hizmetlerimizle birlikte doğru adımları atmanıza rehberlik ediyoruz. Şirketinizin müşteriler tarafından kurumsal bir firma olarak algılanmasını sağlamak için doğru bilgiler ve etkili tanıtım metodlarıyla kurumsal bir kimlik oluşturuyoruz.

dots
kurumsal kimlik ve marka yaratma süreçleri
Logo ve marka tasarımı
Başlamaya hazır mısın?

Gelin birlikte, yepyeni teknolojileri
birlikte inşa edelim!