Yenilikçi çözümler sunuyoruz

ikon sosyal medya yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal mecraların şahıslar ve şirketler için önemi her geçen gün artıyor. Bu da konuya ilgili önlemlerin ve yönetimin devreye alınmasını gerekli kılıyor. Kurumsal çizgi içerisinde düzenli içerik paylaşımı, kriz ve müşteri yönetimi, marka bilinirliğini artırmak, dijital dünya içerisinde en çok ihtiyaç duyulan ana başlıklar olarak ele alınabilir.

Livaport Digital & Creative, markanızın dijital dünyada ki ihtiyaçlarını ve pazarlama stratejilerini belirler. Doğru ve nitelikli hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size destek olur.

ikon web tasarım ve yazılım

WEB TASARIM VE YAZILIM

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak rekabet ortamında rakipleriniz ile eşit bir şekilde yarışmanızı sağlayacağı gibi sitenizin kalitesi ile müşterilerinizin daha hızlı bir iletişim kurmasını da sağlayacaktır. Bu nedenle profesyonel bir web tasarımına sahip olmanız için profesyonel ekiplerimiz ile sizlere hizmet veriyor, kurumsal sitenizi en iyi şekilde tanıtmak için yazılımlar geliştiriyoruz.

Yazılımcılarımız ile sizlere kurumsal programlar geliştirerek profesyonel hizmetler sunuyor, müşteri etkileşimi en iyi şekilde sağlayarak firmanızın performansını yükseltiyoruz. Doğru bir web tasarımı ve ihtiyaç duyduğunuz profesyonel yazılımlar ile internet dünyasında yer edinebilir, müşteri etkileşimini en üst noktaya çıkararak Pazar payınızı artırabilir, kurumsallığınızı pekiştirerek müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilirsiniz.

ikon logo ve kurumsal kimlik

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK

Şirketinizin tanıtımı sağlayan ve sembol işareti olan logonuz hem müşterilerinizin gözündeki yerinizi belirler hem de kurumsallığınızı ortaya koyar. Bu nedenle kurumsal bir logo tasarımı ile rakiplerinizin önüne geçebilir, müşterilerinizin gözünde farklı bir konuma sahip olabilirsiniz. Kurumsal bir kimlik için doğru tanıtım metodu ve doğru bilgiler ile bir kimlik oluşturmak firmanızın kalitesini ve farkını ortaya koyacaktır. Logo tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturulması için sizlere profesyonel hizmetin yanında doğru adımlar atmanız konusunda hizmetler vererek şirketinizin müşterilerin gözünde kurumsal bir şirket olarak algılanmasını sağlıyoruz.

Bir logo ve kurumsal kimlik ile rakiplerinizi geride bırakmak günümüzde artık mümkün. Firmanızı ve ürünlerinizi anlatan bir tasarım ile müşterilerinizin hafızasında yer edinebilir, unutulmaz bir logoya sahip olabilir, kurumsal kimliğiniz ile logonuzu birleştirerek rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayabiliriz.

ikon google seo

SEO VE ADWORDS

Seo (search engine optimization) ile arama motorlarında firmanızın ilk sıralarda yer alması, daha çok tık alması için doğru tanıtım yazıları ve seo uygulaması hizmetini veriyoruz. Google Adwords ile sitenizin ve içeriklerinizin doğru aramalarda ilk sıralarda yer alması ve reklamınızın doğru bir şekilde yapılmasını sağlayarak internette arama yapan herkesin sitenizin farkına varmasını sağlıyoruz.

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre yönelik doğru hizmeti, doğru içerikleri uzman ekibimiz ile sizlere veriyoruz. Doğru adımlar atmak şirketinizi yükseltecek ve kurumsallığınızı artıracaktır. Seo içerikleri ile müşteri aramalarında doğru tanıtımlar yaparak hem kurumsal kimliğinizin pekişmesini sağlıyoruz hem de müşteri memnuniyeti sağlayarak firmanızın etkileşimi en üst düzeye çıkarıyoruz.

ikon prodüksiyon

PRODÜKSİYON

Site içerikleri ile birlikte tanıtım videolarının profesyonel bir şekilde yapılarak şirketinizin müşterilere doğru bir şekilde tanıtılmasını sağlamak adına profesyonel prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.

Tanıtım videolarının yanında kurumsal kimliğinizi anlatan prodüksiyonlar ile kurumsallığınızı ve kalitenizi anlatarak müşteri portföyünüzün genişlemesini sağlıyoruz. Doğru bir prodüksiyon firmanızın tanıtımının yanında yeni müşteriler kazanmasını da sağlar. Profesyonel prodüksiyon ekibimiz ve uzman kadromuz ile tanıtım filmleri ve fotoğraflarınızı çekerek sizleri afişe ediyor ve insanların farkına varmasını sağlıyoruz. Tanıtımınızı yapmak için gerekli olan tüm prodüksiyon hizmetlerini sizin için profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve müşterilerinize sunuyoruz.

ikon mobil uygulama geliştirme

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Akıllı cep telefonu kullanıcı sayısının bir hayli fazla olması ve akıllı cep telefonları için geliştirilen mobil uygulamaların firmalara olan katkısı göz önüne alındığına bir mobil uygulamaya ihtiyacınız olduğu gerçektir.

Rakiplerinizin mobil uygulamalar ile potansiyel müşterilerin cep telefonlarında yer aldığını düşündüğünüzde ihtiyacınız olan mobil uygulamaları için en doğru hizmeti veriyoruz. Mobil uygulamalar geliştirerek kurumsal kimliğinizin tanıtılmasını ve müşterilerinizin bir dokunuş ile sizlere ulaşmasını sağlayarak rekabet ortamında sizi avantajlı kılıyoruz. Akıllı cep telefonu kullanıcıları için geliştirilen mobil uygulamalar ile minik bir dokunuşla size ulaşmasını istemez misiniz ?

Size özel web tasarım ve yazılım projeleri, sosyal medya danışmanlığı, logo, kurumsal kimlik çalışmaları, Google seo, prodüksiyon ve geri kalan tüm hizmetlerimiz için size bir teklifimiz var.